Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Dotkněte se řemeslného zpracování. Od tavených prvků ke kulinářské dokonalosti.

WMF Fusiontec je speciální jádro ze železné oceli, které je pevně spojeno s přírodními minerály a vytváří tak neoddělitelný materiál. Unikátní slitina Fusiontec, vyrobená v Německu, kombinuje nejlepší vlastnosti všech existujících materiálů nádobí a splňuje vaše kulinářské potřeby po celou dobu životnosti. 30-ti letá záruka.*

Fusiontec - kombinace nejlepších vlastností materiálu.

KVALITNÍ VLASTNOSTI

Revoluční materiál.
Ambiciózní odborníci z oblasti výzkumu, vývoje produktů a výroby v jižním Německu v Riedlingenu s vášní pro řemeslné umění, odbornými znalostmi získanými z desetiletí zkušeností a průkopnickým duchem vyvinuli nový materiál, který kombinuje nejdůležitější výhody všech známých materiálů nádobí. Používá se k tomu zcela nový postup: až 30 přírodních surovin, jako je křemen a živce, je při cca. 1300°C spojeno se speciálním železo-ocelovým jádrem tak, aby se vytvořil Fusiontec – nejodolnější materiál WMF nádobí.

image.png
Čím je WMF Fusiontec tak jedinečný?
Nádobí vyrobené z WMF Fusiontec kombinuje rychlost mědi, tepelnou retenci litiny, odolnost skla proti poškrábání, nekorozivní vlastnosti nerezové oceli a rovnoměrné zahřívání hliníku. Výsledek: rychlý ohřev, vynikající distribuce a uchování tepla pro úsporu energie při vaření a fantastické výsledky smažení a vaření. Extrémně tvrdý povrch je robustně zpracovaný, odolný proti poškrábání a oděru, umožňuje vaření s nízkým obsahem tuku, je mimořádně odolný a vhodný pro mytí v myčce nádobí.
 
Pro všechny vaše kulinářské potřeby. Vyrobeno na celý život.
Stylová estetika a krása, která vydrží mnoho let - to je Fusiontec. Vynikající vlastnosti materiálu zajišťují nejen vynikající výsledky vaření, ale také výjimečnou robustnost a trvanlivost. WMF proto nabízí 30-ti letou záruku* na vnitřní a vnější povrchy.

Fusiontec - kvalitní materiál, který nabízí
/ Rychlost mědi
/ Tepelnou retenci litiny
/ Odolnost skla proti poškrábání
/ Nekorozivní vlastnosti nerezové oceli
/ Rovnoměrné zahřívání hliníku

NÁDOBÍ WMF FUSIONTEC

WMF nabízí široké portfolio produktů Fusiontec, od hrnců, pánví a tlakových hrnců po pánev wok, pekáče a teppanyaki pekáč. Ať už pro praktickou, experimentální nebo mezinárodní kuchyň - pro vaření, smažení, dušení nebo pečení: výrobky jsou k dispozici v různých velikostech a jsou vhodné pro všechny typy varných desek - včetně indukce.

Hrnce WMF Fusiontec Functional

Absolutní špičkou hrnců WMF Fusiontec Functional je jedinečná, tichá a funkční poklice pro snadné slévání bez sítka. Kombinace nejprodávanější poklice a materiálu WMF Fusiontec poskytuje zákazníkovi vysokou funkčnost a výhody tohoto materiálu. Moderní a vkusný design hrnců splňuje nejvyšší estetické požadavky, v neposlední řadě díky černé a platinové barvě.

Hrnce WMF Fusiontec Mineral

Hrnce řady WMF Fusiontec Mineral charakterizuje výjimečný design s metalickými barvami inspirovanými minerály, doplněny jemným kovovým vzhledem. Díky svému výjimečnému designu budou hrnce vypadat skvěle v každé kuchyni. Dostupné v několika barevných odstínech: černá, platina, růžový křemen a tmavá mosaz.
 
Pánve WMF Fusiontec Mineral

Materiál pánve WMF Fusiontec má vynikající vlastnosti, díky nimž je extrémně odolný proti poškrábání a ideální pro rychlé smažení. Pánev disponuje vysoce kvalitní nerezovou rukojetí s tepelně odolným silikonovým pouzdrem pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Každá pánev je vyráběna v mnoha výrobních krocích s velkým důrazem na detail, důkladně testována a 100% vyrobena v Německu. Snadno se čistí, lze ji mýt v myčce a je odolná proti korozi. K dostání v elegantní černé a platinové barvě. 
 
Pánev Wok WMF Fusiontec Mineral

Díky rychlé tepelné vodivosti a rovnoměrnému rozložení tepla je tento jedinečný materiál ideální i pro výrobu tradičního čínského nádobí. Připravit asijské pochoutky horkým a rychlým smažením masa, mořských plodů a zeleniny je stejně snadné jako vaření mnoha dalších pokrmů. Rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan®. Dostupná v černé barvě.

image.png
SPECIÁLNÍ NÁDOBÍ WMF FUSIONTEC

Hrnce WMF Fusiontec Aromatic

Výjimečný design a inovativní technologie: to je řada WMF Fusiontec Aromatic. Nerezová kondenzační poklice pro ještě chutnější a jemnější pokrmy: kondenzační poklice Aromatic uchovává až o 25% více šťáv uvnitř hrnce a je nejlepší ve své třídě v rovnoměrném rozložení kondenzátu na pokrmu. (Na základě testů provedených externí laboratoří, 2021.) 
S rukojeťmi z nerezové oceli, které jsou duté a snižují tak přenos tepla z hrnce na rukojeť. Všestranné nádobí, které zvládne při vaření jakoukoli výzvu.

Tlakový hrnec WMF Fusiontec Perfect Premium

Svým moderním a výjimečným designem doplňují tlakové hrnce WMF Fusiontec portfolio tlakových hrnců od WMF. Vyrobeny v Německu a v mnoha výrobních krocích, takže ucítíte každý detail lásky k řemeslnému zpracování a vysokým standardům kvality této značky. Zdravé, rychlé, aromatické, všestranné a energeticky úsporné vaření ušetří čas - v malých i velkých domácnostech. Tlakový hrnec WMF Fusiontec Perfect Premium má inovativní otočný knoflík all-in-one, dvě předvolitelná nastavení vaření a funkci automatického uvolňování páry. K dispozici ve výrazné černé barvě a s objemem 6,5 litru.
 
image.png
*30-ti letá záruka je garantována na vnitřní a vnější Fusiontec materiál. Záruka se vztahuje pouze na řádné používání dle podmínek. Detailnější ustanovení o rozsahu záručního prohlášení a řádném používání naleznete v návodu k použití přiloženém u výrobků. 

Čtěte také: WMF Fusiontec a Profi Resist dobývají troubu.