Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Požitek z grilování s WMF.

Grilování je zavedenou součástí našeho volného času a kultury stolování. Co začalo přípravou pokrmů pomocí nejjednodušších nástrojů, se vyvinulo ve společný, všemi milovaný požitek z vaření. Vítejte na krátké cestě světem grilování s WMF.

Perfektní příprava
 
Po vyjmutí z obalu by mělo být maso vždy opláchnuto pod studenou vodou a poté osušeno papírovou utěrkou. Tímto způsobem odstraníte veškeré choroboplodné zárodky a většinu kyseliny mléčné, což může někdy působit nepříjemné kovové/kyselé aroma.
 
image-06_9029_6030_500.jpg
Podle vaší chuti!
 
Ať máte rádi steak jakkoliv, je-li správně zpracovaný a připravený, zachovává si svou strukturu a vůni a - hlavně - zůstává šťavnatý!

Záruka skvělé chuti - Tipy a nápady

image.png
Vynikající grilování bez námahy
 
Jednoduše grilujte, kdekoli chcete, s kontaktním grilem WMF Profi Plus Perfection. Ještě nikdy to nebylo tak pohodlné a snadné.

multimedia-04_1556_0011_500.jpg
I když nemáte balkon nebo zahradu, autentické grilování si nemusíte nechat ujít - ba naopak: s kontaktním grilem WMF Profi Plus Perfection máte ještě více možností. Jednoduše v manuálním režimu grilujte, co chcete a jak chcete. Nebo grilujte pomocí velmi přesných automatických programů, které jsou ovládané senzorem a šité na míru každému jídlu.

image.png
Dozvědět se víc: Kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection

image-04_1556_0011_401.jpg
Objevte recepty: Kniha receptů

Promo akce: Dárek k nákupu kontaktního grilu WMF Profi Plus Perfection

Zakupte kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection a využijte jedinečné šance získat WMF steakové příbory zdarma!

bannery wmf grill+ příbory cz pp 1280x350.jpg