Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Promo akce: dárek zdarma ke spotřebičům WMF Lono

Máte v kuchyni nebo v pracovně nevzhledné prodlužovací šňůry, různé rozdvojky a v nich řadu USB nabíječek? Chtěli byste je lépe uspořádat? Máme pro Vás řešení.  

Stačí, když v období od 15. února do 31. prosince 2021 zakoupíte některý z domácích spotřebičů WMF Lono a získáte multifunkční prodlužovací kabel WMF Ambient. Elegantní tělo s krytem z nerezové oceli a individuálně nastavitelným osvětlením nejen, že dobře vypadá, ale díky třem zásuvkám a dvěma USB portům pro nabíjení je i vysoce funkční.

04_1904_0011_600.jpg
Co musíte udělat, abyste obdrželi dárek?
 
1. U vybraných prodejců zakupte v období od 15.2.2021 do 31.12.2021 spotřebič WMF Lono.
2. Na této stránce https://promo.wmf.cz/ vyplňte registrační formulář. Budete požádáni o screen nebo fotku Vaší účtenky se zakoupeným výrobkem řady WMF Lono, informaci o místu nákupu a  také o informace, kam Vám dárek máme zaslat.
3. Po odeslání formuláře Vám pošleme e-mail, ve kterém zkontrolujete Vámi zadané údaje a potvrdíte jejich správnost. Bez tohoto potvrzení se Váš požadavek po 24 hodinách smaže. 
4.)  A máte hotovo. Dárek Vám odešle WMF na uvedenou adresu do 14-ti dní od obdržení požadavku.
 
Seznam prodejců naleznete zde: Kde zakoupit spotřebič WMF Lono?
 
Akce se týká těchto spotřebičů: