Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

WMF Fusiontec a Profi Resist dobývají troubu.

Pekáče v několika velikostech, padnoucí servírovací podstavce z dubu a poklice na míru poskytují základ pro nový modulární systém v kolekci nádobí WMF. Pekáče jsou součástí řady WMF Fusiontec a Profi Resist, servírovací podstavce a poklice lze použít u obou řad. Pekáče vynikají extrémně vysokou odolností a trvanlivostí, účinně zabraňují ulpívání potravin a jsou vysoce tepelně odolné a multifunkční.

image.png
Pekáč s poklicí WMF Fusiontec

Krásně tvarovaný pekáč WMF Fusiontec zaujme rychlou vodivostí tepla, vysokou schopností teplo rovnoměrně rozdělit a dlouho udržet, díky čemu bez námahy splňuje nejnáročnější požadavky profesionálních kuchařů. Extrémní tepelná odolnost až 450°C (bez poklice) znamená, že jej lze použít i na varné desce nebo dokonce na grilu. Poklice je vyrobena z tepelně odolného skla a prvotřídního silikonu a odolá teplotám až do 200°C. 30-ti letá záruka.*
image.png
Multifunkční pekáč 3v1 WMF Fusiontec (Teppanyaki)

Japonský způsob přípravy masa, ryb, zeleniny a mořských plodů rychlým a velmi jednoduchým způsobem si získává stále více fanoušků po celém světě. Teppanyaki pekáč je tepelně odolný až do 450°C a je vhodný pro použití na varné desce nebo na grilu. 30-ti letá záruka.*

image.png

MODULÁRNÍ SYSTÉM 

Pekáč WMF Fusiontec s dřevěným servírovacím podstavcem ve dvou velikostech

Vyroben z prakticky nezničitelného, ​​extrémně odolného materiálu WMF Fusiontec, který vyniká výjimečnou tepelnou vodivostí a retencí. Neporézní povrch, odolný proti poškrábání a oděru, se snadno čistí - v případě potřeby jej lze mýt v myčce. Součástí balení je servírovací podstavec z dubového dřeva. K dispozici ve velikostech M a L. 30-ti letá záruka.*
 
Pekáč Profi Resist ve třech velikostech

Vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan®, doplněn vynikajícím nepřilnavým povrchem PermaDur, který je účinně chráněn strukturou ve tvaru včelí plástve, odolné proti poškrábání. Ergonomické hrany umožňují bezpečnou manipulaci i s rukavicemi. Dostupné ve velikostech S, M a L. Odolná kvalita s 5-ti letou zárukou.
 
Servírovací podstavec ve dvou velikostech

Ideální podstavec pro pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist ve velikostech M a L, který u stolu elegantně kombinuje estetiku s praktičností. Vyrobeno z odolného naolejovaného dubu.

Poklice na pekáč 2v1 ve dvou velikostech

Vyrobena ze skla a silikonu se širokým protiskluzovým povrchem. Vhodná pro všechny pekáče WMF Fusiontec a Profi Resist. S praktickou funkcí 2v1 pro nejlepší výsledky vaření a vzduchotěsné skladování. Jednoduché a pohodlné čištění v myčce.

image.png
*30-ti letá záruka je garantována na vnitřní a vnější Fusiontec materiál. Záruka se vztahuje pouze na řádné používání dle podmínek. Detailnější ustanovení o rozsahu záručního prohlášení a řádném používání naleznete v návodu k použití přiloženém u výrobků.