Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Chladící nádoba na víno Manhattan

Tato vysoce kvalitní chladící nádoba přesvědčí svým dvoustěnným pláštěm. V důsledku toho jsou akumulátory nebo led zbytečné. Jednoduše vložte vychlazenou láhev s vínem a víno zůstane chladné až do poslední kapky. Matný povrch materiálu Cromargan® je velmi módní.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Dvouplášťová chladící nádoba zajišťuje optimální teplotu při podávání vína bez použití ledu nebo ledničky. Do nádoby vložte vychlazenou láhev vína a víno zůstane chladné až do poslední kapky. Chladící nádobu lze také použít jako nádobu na kostky ledu. 

Pro láhve o průměru cca 9 cm.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 683969990
EAN 4000530471949
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 19.5
Řada Manhattan
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x chladící nádoba na víno
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 1924
Průměr (cm) 12
Návrhář Akantus
Text produktu Tento vysoce kvalitní vinotéka přesvědčí svým dvojitým materiálem. V důsledku toho jsou dobíjecí baterie nebo ledu nadbytečné. Stačí si do něj uložit lahvičku s chlazeným vínem a víno zůstane chladné a čerstvé až do poslední kapky. Povrch matného materiálu Cromargan je velmi trendový.