Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Sada hrnců Function 4 4ks

Kdo rád a pravidelně vaří, potřebuje pro vybavení kuchyně různé hrnce. Vysoký hrnec je vhodný pro přípravu ingrediencí, které potřebují hodně vody, např. těstoviny, brambory a zeleninu. Rendlík je kombinací pánve a hrnce, ale okraj je nižší než u klasického hrnce, tím pádem se tekutina rychleji odpařuje a můžete pokrmy snadněji obracet. Je rovněž vhodný pro rychlé zahřívání malých jídel, mléka a polévek.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Tato řada kuchyňského nádobí byla vytvořena ve spolupráci s designovou agenturou NOA Aachen, zatímco inspirace pro poklice vzešla z přehrávače Apple iPod. Poklice jsou vyrobeny z kombinace nerezové oceli 18/10 Cromargan® a disponují praktickou funkcí kontrolovaného slévání bez použití cedníku. Symboly vyznačené na vrchu poklice napovídají, do jaké polohy poklici umístit pro vaření s malým množstvím vody, pro slévání brambor, těstovin, rýže nebo pro rychlé vylití obsahu. Hrnce řady Function 4 jsou také vybaveny širokými zahnutými okraji pro snadné vylévání. TransTherm® dno je vhodné i pro indukci, teplo ze sporáku přenáší rychle a dlouho ho udrží.

Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.

Čištění hrnce: lze mýt v myčce.

Vyrobeno v Německu: hrnec v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 760046380
EAN 4000530605955
Značka WMF
Barva nerez
Řada Function 4
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x hrnec s poklicí Ø 16 cm (1.9l), 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm (cca 3.9l), 1x hrnec s poklicí Ø 24 cm (cca 5.7l), 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Odolnost vůči teplu Tepelně odolné až do 250°C bez poklice a nebo do 180°C s poklicí
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 2644
Sekundární materiál sklo
Vlastnosti produktu 3 Široký odlévací okraj pro odlévání bez kapání.
Vlastnosti produktu 4 Rukojeť z nerezové oceli
Vyrobeno v Německo
Teplotní odolnost žáruvzdorné
Typ poklice skleněná poklice
Návrhář NOA Design
Cena za design Design Plus Messe Frankfurt 2009, iF design award iF Hannover 2009, Nominierung für den DP3D 2008, red dot award Design Zentrum NRW 2008
Text sbírky Kuchyňské nádobí bylo vytvořeno společně s projektovou kanceláří NOA Aachen, pro víko nádoby stál iPod MP3 přehrávač Apple Pate. Vyrobeno z nerezové oceli a silikonu, víko má čtyři různé funkce - založené na kolečkách iPodu. Praktické, protože v závislosti na poloze mohou být kapaliny nasyceny úplně nebo řízeně se zavřeným víkem: vroucí voda uniká velkými sítovými otvory, těstoviny zůstávají v hrnci. Stejně pracuje s malými okenními otvory pro rýži. Uzavřená poloha je určena k vaření pod vodou a otevřené poloze pro úplné vypuštění kapalin. Červený kroužek ve víku je opravdovým okem. Vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, vždycky pevně sedí v hrnci. Důležité: Duté úchytky se během vaření nemohou zahřát, proto jsou potrubí nadbytečné. Hrnce mají vnitřní měřítko pro snadné dávkování kapalin a sestávají z nezničitelného Cromarganu. TransTherm® Allherdboden je také vhodný pro indukci, dodává teplo ze sporáku rychle a přímo a uchovává dlouhé teplo. Série obsahuje různé hrnce, od pánve přes klapku k hrnci.
Text sbírky je krátký Kuchyňské nádobí bylo vytvořeno společně s projektovou kanceláří NOA Aachen, pro víko nádoby stál iPod MP3 přehrávač Apple Pate. Vyrobeno z nerezové oceli a silikonu, víko má čtyři různé funkce - založené na kolečkách iPodu. Praktické, protože v závislosti na poloze mohou být kapaliny nasyceny úplně nebo řízeně se zavřeným víkem: vroucí voda uniká velkými sítovými otvory, těstoviny zůstávají v hrnci. Stejně pracuje s malými okenními otvory pro rýži. Uzavřená poloha je určena k vaření pod vodou a otevřené poloze pro úplné vypuštění kapalin. Červený kroužek ve víku je opravdovým okem. Vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, vždycky pevně sedí v hrnci. Důležité: Duté úchytky se během vaření nemohou zahřát, proto jsou potrubí nadbytečné. Hrnce mají vnitřní měřítko pro snadné dávkování kapalin a sestávají z nezničitelného Cromarganu. TransTherm® Allherdboden je také vhodný pro indukci, dodává teplo ze sporáku rychle a přímo a uchovává dlouhé teplo. Série obsahuje různé hrnce, od pánve přes klapku k hrnci.
Text produktu Pokud chcete vařit pravidelně, budete potřebovat různé hrnce, čímž se pro standardní vybavení osvědčilo několik základních forem. To kombinuje WMF v různých velikostech s různorodým výběrem, přičemž mýdlové nebo pečené hrnce v libovolné sadě mohou chybět. Ve hrnci se vše zapadá, což potřebuje hodně tekutiny na vaření, protože jeho okraj je obzvláště vysoký, vstřikuje se při pečení masa a nic, nudle, brambory a zelenina, se bez problémů zabere. Panvice je kombinací pánve a hrnce, okraj je vyšší než pán, takže při smažení sotva smaží tuk. Současně je okraj nižší než nádoba na maso, takže kapalina se rychleji odpařuje a můžete snadno obracet maso / zeleninu. Vyrobené z lehce pečlivého a robustního Cromargan®, všechny hrnce jsou vybaveny systémem TransTherm® Allherdboden a jsou proto vhodné pro všechny typy kamen včetně indukce.