Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Promo akce: dárek zdarma ke spotřebičům WMF Lono

Máte v kuchyni nebo v pracovně nevzhledné prodlužovací šňůry, různé rozdvojky a v nich řadu USB nabíječek? Chtěli byste je lépe uspořádat? Máme pro Vás řešení.

Stačí, když v období od 1. ledna do 30. června 2022 zakoupíte některý z domácích spotřebičů WMF Lono a získáte multifunkční prodlužovací kabel WMF Ambient. Elegantní tělo s krytem z nerezové oceli a individuálně nastavitelným osvětlením nejen, že dobře vypadá, ale díky třem zásuvkám a dvěma USB portům pro nabíjení je i vysoce funkční.

04_1904_0011_600.jpg

Co musíte udělat, abyste obdrželi dárek?

1. U vybraných prodejců zakupte v období od 1.1.2022 do 30.6.2022 spotřebič WMF Lono.

2. Na této stránce https://promo.wmf.cz/ vyplňte registrační formulář. Budete požádáni o screen nebo fotku Vaší účtenky se zakoupeným výrobkem řady WMF Lono, informaci o místu nákupu a  také o informace, kam Vám dárek máme zaslat.

3. Po odeslání formuláře Vám pošleme e-mail, ve kterém zkontrolujete Vámi zadané údaje a potvrdíte jejich správnost. Bez tohoto potvrzení se Váš požadavek po 24 hodinách smaže. 

4.  A máte hotovo. Dárek Vám odešle WMF na uvedenou adresu do 14-ti dní od obdržení požadavku.

Seznam prodejců naleznete zde: Kde zakoupit spotřebič WMF Lono?

Akce se týká těchto spotřebičů: