Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Vývrtka Vino leštěná 16cm

Nejen vína jsou odlišná, ale také jejich láhve a hrdla. Patentovaná vývrtka na víno WMF je navržena tak, abyste mohli snadno a bezpečně otevřít každou láhev. Vývrtka má flexibilní plastovou část, která se každé láhvi perfektně přizpůsobí. A navíc, díky leštěnému Cromargan® je i velmi stylová.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Kolekce Vino značky WMF nabízí profesionální příslušenství pro milovníky vína: od nálevky, přes kroužek proti odkapávání až po pumpu na víno. Praktické a moderní výrobky s leštěnými povrchy z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® doplněné o funkční černé části. Milovníci vína si kolekci Vino oblíbí, protože zesílí požitek ze servírování kvalitních vín.

Materiál: chromovaný litý kov. Spirála je kalená a potažena teflonovou vrstvou.

Specifikace produktu

Číslo produktu 658257920
EAN 4000530475022
Značka WMF
Barva nerez
Řada Vino
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x vývrtka
Hlavní materiál litý kov
Magento id 1644
Vlastnosti hlavních materiálů lesklý
Délka (cm) 16
Návrhář Wolf Udo Wagner
Cena za design Good Design The Chicago Athenaeum 2001
Text sbírky Sbírka Vino společnosti WMF nabízí profesionální příslušenství pro milovníky vína: od skleněné desky až po kapací kroužek až po víno čerpadlo najdete praktické a krásné věci, díky nimž je víno okouzlující. Leštěné lesklé povrchy vysoce kvalitního Cromarganu jsou přerušeny pouze funkčními hlubokými černými držáky zátek nebo uzávěry, které vypadají elegantní a moderní. Zvláštní vinaři si oblíbí sbírku Vino, ale je součástí požitku stylové porce jemných vín.
Text produktu Nejen vína jsou různá, ale také láhve na víno a jejich úzká místa. Abyste mohli každou lahvičku snadno a bezpečně otevřít pouze jednou vývrtkou, patentovaná vírová / prosecco vývrtka WMF má flexibilní plastová tlačítka, která se perfektně přizpůsobí každé lahvičce. Jeho lesklý povrch také dělá z něj elegantní oko.