Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Karafa na vodu Basic 1l

V minulosti se na stolech vyjímal skleněný džbán, dnes je voda servírována stylově ve štíhlé karafě. Díky velkému hrdlu mohou být karafy pohodlně naplněny a voda do sklenic bezpečně rozlévána. WMF nabízí karafy různých velikostí, vyrobené z moderních materiálů jako je sklo a leštěný Cromargan®. Karafy mají chytrý CloseUp uzávěr, který se automaticky otevírá a zavírá při vylévání pomocí naklápěcího mechanismu.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Kolekce Basic přesvědčuje moderním designem a sofistikovanou technologií. Karafy z kvalitních materiálů - skla, vysoce kvalitního plastu a nerezové oceli Cromargan® Vám pomohou s minimálním úsilím vytvořit čerstvé nápoje, které můžete podávat přímo z karafy.

Kusy ledu a plátky citronu nebo ovoce jsou zadrženy integrovaným sítem.

 

Chytrý uzávěr CloseUp se automaticky otevírá a zavírá při vylévání pomocí naklápěcího mechanismu.

 

Karafa se vejde do nápojových částí standardních ledniček.

 

Materiál: sklo, silikonový lem, uzávěr z nerezové oceli Cromargan® 18/10.

 

Čištění: doporučuje se ruční mytí, ale uzávěr může být demontován a umyt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 617706040
EAN 4000530643599
Značka WMF
Barva černá
Výška (cm) 29
Řada Basic
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x karafa na vodu 1l
Hlavní materiál sklo
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 861
Sekundární materiál silikon
Vlastnosti sekundárních materiálů lesklý
Doplňkový materiál plast
Průměr (cm) 7.7 | 10
Kapacita (l) 1
Návrhář Köhler & Wilms
Text sbírky Základní sbírka přesvědčuje moderním designem a sofistikovanou technologií. Například citrusové šťávy z vysoce kvalitní směsi materiálů Cromargan: sklo z nerezové oceli 18/10 Plastové a silikonové jsou nejen citrony a pomeranče: kužel také vytlačuje šťávu z jiných druhů ovoce a zeleniny, jako jsou kiwi nebo rajčata. S minimálním úsilím získáte čerstvé aromatické šťávy, které můžete podávat přímo v malé skleněné karafu. Ocelové a olejové kontejnery od firmy Basic také přesvědčují, že jsou snadno ovladatelné a mají dokonalý výkon: postřikovače umožňují obzvláště jemné a přesné dávkování. Dávkovače pracují s negativním tlakem, takže žádná kapka oleje ani ocet nepřechází dále. Jsou vyrobeny z matného skla Cromargan a vysoce kvalitního plastu. Všechny díly základny lze zcela demontovat a vyčistit v myčce.
Text produktu V minulosti přišel ke stolu skleněný džbán, dnes je voda servírována stylově ve štíhlém dekantéru. Díky velkému otevření mohou být dekantéry pohodlně naplněny a voda může být nalita bezpečně do skla přes okraj. WMF nabízí vodní karafy různých velikostí, vyrobené z moderních materiálů, jako je sklo, ručně foukané křišťálové sklo a leštěné Cromargan®. Tvarované nádoby obsahují jednoduchou zátku z korku nebo uzavření se sofistikovanou technologií. Uzavřený uzávěr se automaticky otevírá a zavírá pomocí naklápěcího mechanismu a integrované síto uchovává kostky ledu a plátky citronu, jakmile se nalévají do karafy. WMF vodní džbány se vejdou do nápojových komor standardních ledniček.