Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Sada hrnců FUSIONTEC Functional černá 4ks

Řada WMF FUSIONTEC Functional má unikátní, tichou a funkční poklici pro snadné vylévání bez síta. Moderní, rovnoměrný design nádobí splňuje nejvyšší estetické standardy. V řadě jsou dostupné různé velikosti hrnců a různé barvy.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Špičkový materiál WMF FUSIONTEC pro bezkonkurenční zážitek z vaření. WMF FUSIONTEC byl vyvinut jedinečným procesem pálení a tvrzením, kdy se sloučí řada keramických vrstev, aby se vytvořil materiál, který je téměř nezničitelný a má neporézní uzavřený povrch. Tato kombinace materiálu vyniká prvotřídními vlastnostmi: hladký povrch je odolný proti poškrábání, dokonale vhodný pro vaření s nízkým obsahem tuku a snadno se čistí. FUSIONTEC je excelentní vodič tepla. Materiál absorbuje teplo rychle a dlouho ho udrží. Díky vynikajícím vlastnostem materiálu a jeho extrémní odolnosti, WMF poskytuje záruku 30 let na vnitřní i vnější povrch. Robustní materiál má extrémně nízké nároky na údržbu a je také vizuálně atraktivní - vypadá vkusně, trendy a moderně.

Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.

Odolné proti poškrábání: materiál je tvrdší než ocel.

Neporézní uzavřený povrch: snadno se čistí, vypadá dlouho jako nový.

Čištění hrnce: lze mýt v myčce.

Vyrobeno v Německu: hrnec v prémiové kvalitě.

Záruka: WMF poskytuje záruku 30 let.

Specifikace produktu

Číslo produktu 517405290
EAN 4000530702227
Značka WMF
Barva černá
Řada FUSIONTEC Functional
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x hrnec s poklicí Ø 16 cm, 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm, 1x hrnec s poklicí Ø 20 cm, 1x hrnec s poklicí Ø 24 cm
Hlavní materiál FUSIONTEC
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Odolnost vůči teplu Tepelně odolné až do 250°C bez poklice a nebo do 180°C s poklicí
Péče o výrobky Lze mýt v myčce
Sekundární materiál nerez
Doplňkový materiál sklo
Vlastnosti produktu Snadno se čistí
Vlastnosti produktu Vynikající tepelná vodivost
Vlastnosti produktu 4 odolné proti korozi
Vlastnosti produktu 5 Široký odlévací okraj pro odlévání bez kapání.
Vyrobeno v Německo
Teplotní odolnost žáruvzdorné, chladuvzdorné, mrazuvzdorné
Typ poklice skleněná poklice
Průměr (cm) 16 | 20 | 20 | 24
Průměr plotny (cm) 14.5 | 18 | 22
Kapacita (l) 1.3 | 2.4 | 3.7 | 6.4
Barva černá
Ocenění Red Dot Design Award
Text sbírky Technologický materiál WMF FUSIONTEC pro špičkové zkušenosti s vařením. Speciální železo-ocelové jádro, které je roztaveno s přírodními minerály na neoddělitelný materiál, tedy FUSIONTEC WMF. Vysoce technický materiál byl vyvinut pro absolutní vysoký výkon - po celý život. 1. Extrémně odolný povrch WMF FUSIONTEC vypadá déle než nový. Mimořádně hladký povrch je obzvláště tvrdý, odolný proti broušení a oděru. Vysoce technický nádobí je také bezpečný v myčce nádobí a velmi snadno se čistí. 2. Vynikající vlastnosti při vaření Či už chutné stewy nebo chrumkavý smažený steak: WMF FUSIONTEC je to pravé high-tech zařízení s ještě složitějšími pokrmy. Poskytuje optimální vedení tepla a rozvod tepla a je vhodný pro všechny zdroje tepla. Další výhodou: průhledné skleněné víko je ideální pro vizuální vaření. 3. Nejvyšší kvalita Všechny pánve, pekáče, mísy na vaření, pečené a masové hrnce vyrobené z WMF FUSIONTEC jsou vyráběny v Německu a mají 30letou záruku *. Vynikající design je nadčasový a vždy trendový.
Text sbírky je krátký Technologický materiál WMF FUSIONTEC pro špičkové zkušenosti s vařením. Speciální železo-ocelové jádro, které je roztaveno s přírodními minerály na neoddělitelný materiál, tedy FUSIONTEC WMF. Vysoce technický materiál byl vyvinut pro absolutní vysoký výkon - po celý život.
Text produktu Funkční řada WMF FUSIONTEC působí svým unikátním, nízkošumovým a funkčním víkem pro snadné nalévání bez síta. Moderní, rovnoměrný design nádobí splňuje nejvyšší estetické standardy. Funkční řada WMF FUSIONTEC je k dispozici ve všech běžných velikostech a následujících barvách *.
Specifický text produktu Jedinečné nízkohlučné a funkční víko pro snadné nalévání bez síta. Moderní, přímočarý design pro nejvyšší estetické požadavky.
Extra záruka 30 let