Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Blok s noži Chef's Edition 6ks

Ať už jste amatér nebo profesionální šéfkuchař, ať vegetarián nebo milovník masa, ať máte mnoho či málo místa v kuchyni - blok na nože pro vás bude nejlepším a nejbezpečnějším řešením pro uskladnění těchto kvalitních nožů. Nože tak budou vždy po ruce a bude zachována jejich maximální ostrost. Blok je vybaven nožem šéfkuchaře, nožem na chléb, nožem na maso, víceúčelovým nožem a nůžkami.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Jak již název napovídá, kolekce Chef's Edition byla vyrobena pro profesionály a ty, kteří při přípravě vyžadují maximální přesnost. Nože z této řady byly vyvinuty s hladkými přechody mezi čepelí, hřbetem a rukojetí. Díky tomu nemají žádné ostré hrany, perfektně pasují do ruky a bez námahy naporcují nejsilnější kus masa i tu nejtvrdší zeleninu. Bezešvé zpracování zaručuje rovněž velmi snadné čistění a maximální hygienu. Tyto nože jsou vylepšeny technologií Performance Cut. Výsledek: extrémně ostré čepele s dlouhou životností.

Obsahuje: 1x blok, 1x nůž šéfkuchaře 20 cm, 1x nůž na chléb a užitkový 24 cm, 1x nůž na maso 20 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x nůžky.

Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10, blok z bambusu.

Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.

Čištění nože: ruční mytí.

Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1882329992
EAN 4000530692016
Značka WMF
Barva nerez
Řada Chef's Edition
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x blok, 1x nůž šéfkuchaře 20 cm, 1x nůž na chléb a užitkový 24 cm, 1x nůž na maso 20 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x nůžky
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 13867
Vlastnosti produktu Výkonnost
Vyrobeno v Německo
Cena za design iF design award, iF Hannover 2015
Text sbírky Název této řady nožů je program: Chef´s Edition byla určena pro vaření profesionálů a ty, kteří chtějí nejvyšší přesnost při řezání. Nápad pro sbírku přišel po dílně na ruční držení těla a technologii řezání. Protože profesionální šéfkuchaři udržují mezi palcem a ukazováčkem široký nože při přechodu na plodinu - tedy tam, kde jsou v běžných nožích ostré hrany. Tato realizace vedla k vývoji řezných nástrojů s hladkými přechody mezi lopatkou a plodinou a na zadní straně nože. Bez ostrých hran se nože Chef´s Edition pohodlně vejdou do vaší ruky, bez námahy řezou husté maso a ostrou zeleninu. Díky bezproblémovému zpracování nerezových úchytů jsou modely obzvláště snadno čistitelné a hygienické. Série obsahuje špičkový a všestranný nůž Koch- maso a nůž na chléb a čínský šéfkuchařský nůž. Všechny nože jsou vyrobeny s Performance Cut pro dlouhodobou vynikající ostrost. Vedle svých hmatových a funkčních vlastností se šéfkuchařská výstava také obrací svým moderním vzhledem.
Text produktu Ať už je to amatérský nebo profesionální kuchař, ať už vegetarián nebo milovníci masa, ať má mnoho či málo prostoru v kuchyni: Blok nože je nejlepší a nejbezpečnější sklad pro vysoce kvalitní nože pro domácnost. Nože jsou vždy po ruce a ostré lopatky jsou ušetřeny. Blok nože vyrobený z bambusu je dodáván s vařením, masem, univerzálním a chlebovým nožem. Perfektní doplněk k setu, domácí nůžky, které nesmí chybět v žádné kuchyni.