Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Blok s Asia noži Spitzenklasse Plus 6ks

Ať už jste amatér nebo profesionální šéfkuchař, ať vegetarián nebo milovník masa, ať máte mnoho či málo místa v kuchyni - blok na nože pro vás bude nejlepším a nejbezpečnějším řešením pro uskladnění těchto kvalitních nožů. Nože tak budou vždy po ruce a bude zachována jejich maximální ostrost. Blok je vybaven čínským nožem šéfkuchaře, Santoku nožem, víceúčelovým nožem, nůžkami a ocílkou.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

  • Obsahuje: 1x blok na nože, 1x čínský nůž šéfkuchaře 18.5 cm, 1x Santoku nůž 16 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x nůžky, 1x ocílka 23 cm.
  • Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu a blok z bukového dřeva. 
  • Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění nože: ruční mytí.
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1895119992
EAN 4000530678119
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x blok na nože, 1x čínský nůž šéfkuchaře 18.5 cm, 1x Santoku nůž 16 cm, 1x víceúčelový nůž 10 cm, 1x nůžky, 1x ocílka 23 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo