Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Bylinková zahrada Gourmet - 3 samozavlažovací květináče

S touto bylinkovou zahrádkou si můžete snadno pěstovat čerstvé bylinky sami, protože WMF vybavilo tuto mini-zahrádku automatickým zavlažovacím systémem. A funguje to takto: do nerezových květináčů zasadíte bylinky, jako je například bazalka, petržel nebo koriandr. Tyto květináče usadíte do plastové nádrže na vodu, která je zakrytá odnímatelným víkem. Uvnitř jsou rostliny přes speciální knot pravidelně zásobovány vodou, takže nemusíte kontrolovat vlhkost zeminy. Chcete-li zahrádku doplnit vodou, jednoduše otevřete odnímatelné víko.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Řada Gourmet nabízí všestranné kuchyňské výrobky v elegantním designu, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě - ať už potřebujete kráječ na vejce, škrabku, lis na česnek nebo třeba paličku na maso. Skvělé kvality je dosaženo díky výrobě z nerezové oceli Cromargan®. Tito kuchyňští pomocníci jsou robustní, odolní a snadno se o ně pečuje.

  • Materiál: květináče vyrobené z nerezové oceli Cromargan® 18/10, zavlažovací systém z plastu.
  • Čištění: květináče lze mýt v myčce, zavlažovací systém doporučujeme mít ručně.

Specifikace produktu

Číslo produktu 641306040
EAN 4000530681348
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 12.5
Šířka (cm) 12.5
Řada Gourmet
Množství v balení (ks) 3
Obsah v balení 3x květináč, 1x nádrž na vodu, 1x víko
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky ruční mytí
Délka (cm) 36
Průměr (cm) 10.8
Návrhář Jan Christian Delfs