Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Bylinková zahrada Gourmet - 3 samozavlažovací květináče

S touto bylinkovou zahrádkou si můžete snadno pěstovat čerstvé bylinky sami, protože WMF vybavilo tuto mini-zahrádku automatickým zavlažovacím systémem. A funguje to takto: do nerezových květináčů zasadíte bylinky, jako je například bazalka, petržel nebo koriandr. Tyto květináče usadíte do plastové nádrže na vodu, která je zakrytá odnímatelným víkem. Uvnitř jsou rostliny přes speciální knot pravidelně zásobovány vodou, takže nemusíte kontrolovat vlhkost zeminy. Chcete-li zahrádku doplnit vodou, jednoduše otevřete odnímatelné víko.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Gourmet nabízí všestranné kuchyňské výrobky v elegantním designu, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě - ať už potřebujete kráječ na vejce, škrabku, lis na česnek nebo třeba paličku na maso. Skvělé kvality je dosaženo díky výrobě z nerezové oceli Cromargan®. Tito kuchyňští pomocníci jsou robustní, odolní a snadno se o ně pečuje.

Materiál: květináče vyrobené z nerezové oceli Cromargan® 18/10, zavlažovací systém z plastu.

Čištění: květináče lze mýt v myčce, zavlažovací systém doporučujeme mít ručně.

Specifikace produktu

Číslo produktu 641306040
EAN 4000530681348
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 12.5
Šířka (cm) 12.5
Řada Gourmet
Množství v balení (ks) 3
Obsah v balení 3x květináč, 1x nádrž na vodu, 1x víko
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 1177
Vlastnosti hlavních materiálů lesklý
Délka (cm) 36
Průměr (cm) 10.8
Návrhář Jan Christian Delfs
Text sbírky Přidání zaseknutí Roll salát sušte nebo nakrájejte mozzarellu na pár plátků - v kolekci Gourmet najdete mnoho praktických pomocníků v kuchyni, které mohou být užitečné i v náročných případech. Jelikož se liší od součástí, mají všechny funkční detaily, snadné použití a materiál Cromargan: nerezová ocel 18/10. Na rozdíl od mnoha plastových předmětů jsou díly stabilní, dlouhé a snadno se čistí.
Text produktu S bylinkovou zahradou WMF můžete snadno vyndat čerstvé bylinky sami, protože WMF vybavila mini-zahrádku pro kuchyň s automatickým zavlažovacím systémem. A to funguje takto: Nádobí z nerezavějící oceli nechte s bylinami, jako je bazalka, petržel a koriandro, a umístěte je do plastové nádrže na vodu. Přes knot ze skleněných vláken jsou rostliny pravidelně zásobovány vodou, takže nemusíte kontrolovat vlhkost země. Chcete-li doplnit vodou, jednoduše otevřete odnímatelné víko.