Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Cestovní termohrnek Impulse měděný 0.3l

Namísto popíjení kávy nebo čaje z papírového kelímku, využijte udržitelnou alternativu v podobě WMF cestovních termohrnků řady Impulse, díky kterým si svůj oblíbený nápoj vychutnáte horký a stylový. Tvar hrnku o objemu 0,3 litru je moderní, stejně jako barevné variace v matné černé, nerezové a měděné. Inteligentní 360° otevírání zajistí pití z jakékoli části hrnku a současně minimalizuje riziko polití. WMF izolační hrnky jsou nutnost a současně stylový společník v každodenním životě.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Telefonování, čtení, jídlo, pití: Protože jsme mnohem mobilnější než kdy předtím, stále častěji vyhledáváme všechny naše oblíbené radosti i mimo domov - zejména kávu. A namísto uspokojení z papírových šálků nabízí WMF řadu Impulse. Izolační hrnky jsou skvělá alternativa k vychutnání si oblíbeného nápoje kdykoliv a kdekoliv. Mají moderní design a jsou dostupné také v barvách nerezové oceli, mědi a černé.
 
  • Dvoustěnné izolační jádro udržuje nápoje teplé až 8 hodin a studené až 12 hodin.
  • Těsný uzávěr zajišťuje dobré utěsnění i na cestách. 360° otevírání umožňuje pít nápoj z jakéhokoliv bodu. Uzávěr lze snadno rozebrat a umýt.
  • Nízká výška 14 cm – vejde se do každého kávovaru určeného pro domácnost.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, plast, silikon.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0690636600
EAN 4000530703910
Značka WMF
Barva měděná
Výška (cm) 14
Řada Impulse
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x cestovní termohrnek
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Sekundární materiál plast
Kapacita (l) 0.3
Návrhář Jan Christian Delfs