Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Čínský sekáček na maso Kineo 17 cm

Jak název napovídá, čínský sekáček na maso je určen k přípravě asijských pokrmů. Nakonec však dokáže ještě mnohem víc. Díky všestrannosti a dobrým krájecím vlastnostem začíná být tento exotický model stále více využívaný profesionálními i amatérskými kuchaři po celém světě. Čínský sekáček vypadá jako sekera. Použijte jej k snadnému dělení větších kusů masa nebo sekání šlach a kostí. A ještě více: přední část čepele je extrémně ostrá a díky tomu ji často používají profesionální i amatérští kuchaři ke zpracování ryb a masa. Výkonný nůž, který obohatí vaši sadu nožů a nabídne vám nové způsoby přípravy.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Kvalita se schází s designem - nová designová řada Kineo kombinuje estetiku, funkčnost a nejvyšší standardy kvality. Inspirována moderní architekturou a hraním s kontrasty, kombinuje vizuální sofistikovanost s nadčasovou krásou. Nová řada nožů zaujme moderním elegantním vzhledem, který je dokonale doplněn ergonomicky tvarovanými plastovými rukojeťmi, takže nože pohodlně padnou do ruky. Řada nožů Kineo zahrnuje celkem 9 různých nožů - od běžných všestranných nožů po nůž šéfkuchaře a čínské sekáčky. Přestože jsou jednotlivé tvary čepelí velmi odlišné, vlastnosti speciálně kalené nerezové oceli jsou vynikající.

  • Délka čepele 17 cm.
  • Materiál: čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu.
  • Performance Cut: technologie pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost. 
  • Kinetický ergonomický design s kvalitními patkami z nerezové oceli zajišťuje pohodlné uchopení a vyvážený pocit.
  • Čištění nože: ruční mytí. 
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1896216032
EAN 4000530716781
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Kineo
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x čínský sekáček na maso 17 cm
Hlavní materiál speciální nerezová ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo