Čistící perly Basic

Čistící perly WMF byly navrženy pro vnitřní čištění všech těžko přístupných míst tak, aby pokryly každý poslední centimetr karaf, váz, lahví na pití, termosek a mnoho dalšího. Jednoduchý krouživý pohyb stačí k zajištění skvělých výsledků hloubkového čištění, které zanechá vaše nádoby čisté – rychle a bez námahy s důkladným procesem, který je pro skleněné nádoby zcela bezpečný. Tyto prémiové čisticí perly jsou ideální pro všechny karafy WMF.

5ks skladem

299,00 Kč 247,11 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Popis produktu

  • Celkové pokrytí: jednoduchý krouživý pohyb posílá perly hluboko do těžko přístupných rohů a drážek, pro vnitřní čištění, které pokryje každý poslední centimetr lahví, karaf, váz, termosek a dalších.
  • Rychlé a dokonalé výsledky: tření rychle se pohybujících kuliček je zcela bezpečné pro sklo a jiné křehké materiály a poskytuje dokonalé výsledky během okamžiku pro důkladné čištění, které zanechá vaše nádoby jako nové.
  • Nekonečně znovupoužitelné: výjimečná životnost pro ekologické čisticí řešení, které je vytvořeno tak, aby obstálo dlouhodobě.
  • Dlouhotrvající výkon: vyrobeno z robustní, elegantní nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Úložný box: praktické a kompaktní úložiště.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0617796030
EAN 4000530652096
Značka WMF
Řada Basic
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x box s čistícími perlami (cca 500 ks)
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky ruční mytí

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše