Čistící perly Basic

Čistící perly WMF byly navrženy pro vnitřní čištění všech těžko přístupných míst tak, aby pokryly každý poslední centimetr karaf, váz, lahví na pití, termosek a mnoho dalšího. Jednoduchý krouživý pohyb stačí k zajištění skvělých výsledků hloubkového čištění, které zanechá vaše nádoby čisté – rychle a bez námahy s důkladným procesem, který je pro skleněné nádoby zcela bezpečný. Tyto prémiové čisticí perly jsou ideální pro všechny karafy WMF.

> 5 ks skladem

299,00 Kč 247,11 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Popis produktu

  • Celkové pokrytí: jednoduchý krouživý pohyb posílá perly hluboko do těžko přístupných rohů a drážek, pro vnitřní čištění, které pokryje každý poslední centimetr lahví, karaf, váz, termosek a dalších.
  • Rychlé a dokonalé výsledky: tření rychle se pohybujících kuliček je zcela bezpečné pro sklo a jiné křehké materiály a poskytuje dokonalé výsledky během okamžiku pro důkladné čištění, které zanechá vaše nádoby jako nové.
  • Nekonečně znovupoužitelné: výjimečná životnost pro ekologické čisticí řešení, které je vytvořeno tak, aby obstálo dlouhodobě.
  • Dlouhotrvající výkon: vyrobeno z robustní, elegantní nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Úložný box: praktické a kompaktní úložiště.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0617796030
EAN 4000530652096
Značka WMF
Řada Basic
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x box s čistícími perlami (cca 500 ks)
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky ruční mytí

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše