Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Coffeepress Kult pro 8 šálků

Populární a snadná metoda přípravy kávy. Postup: do skleněné nádoby přidejte hrubě namletou kávu. Příliš jemně namletá káva může ucpat filtr a při stlačení způsobit velký tlak. Kávu zalijte horkou vodou, ne vařící. V horní části nádoby by měl zůstat prostor cca 3 cm. Káva by se takto měla louhovat nejméně 4 minuty. Menší silou nakonec zatlačte filtr dolů a vychutnejte si svou čerstvě připravenou kávu.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Každý, kdo chce být při snídani obklopen puristickým designem, bude milovat řadu WMF Kult. Nadčasový, klasický design je charakterizován čistými a jednoduchými tvary, ve kterých přímé linie končí v jemných křivkách. Vysoce kvalitní matná nerezová ocel Cromargan® dává výrobkům dlouhou životnost. Takhle je snídaně zábavná!

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 630796030
EAN 4000530493682
Značka WMF
Barva nerez
Řada Kult
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x coffeepress
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 980
Návrhář Sebastian Bergne
Text sbírky Každý, kdo chce být obklopen puristickým designem na stole na snídani, bude milovat seriál WMF Kult. Nadčasový, klasický design je charakterizován jeho čistým, jednoduchým designem, ve kterém přímé linie končí v jemných křivkách. Vysoce kvalitní matný kartáčovaný Cromargan® dává výrobků trvanlivost a příjemný pocit. Takhle je snídaně zábavná!
Text sbírky je krátký Každý, kdo chce být obklopen puristickým designem na stole na snídani, bude milovat seriál WMF Kult. Nadčasový, klasický design je charakterizován jeho čistým, jednoduchým designem, ve kterém přímé linie končí v jemných křivkách. Vysoce kvalitní matný kartáčovaný Cromargan® dává výrobků trvanlivost a příjemný pocit. Takhle je snídaně zábavná!
Text produktu Populární a snadná metoda přípravy kávy. Použití: Pro každou misku přidejte do skleněné nádoby hrubě mletou kávu. Příliš jemný prášek může upchat filtr a při stlačení způsobit vysoký tlak ve skle. Káva je vařená horkou, nevarušující vodou. V horní části by měl být prostor pro 3 cm. Pak rozmícháme kávu s plastovou lžící. Kovové lžíce by mohly poškodit skleněnou nádobu. Káva by měla trvat nejméně 4 minuty. Potom zatlačte filtr dolů s malou silou. Čištění: Všechny součásti jsou bezpečné pro mytí nádobí. Síto by se mělo často odšroubovat a vyčistit. Manuál je součástí dodávky.