Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Dětské příbory Disney Cars 4ks

Každý správný závodník, musí tuhle sadu mít. Připravit, pozor, start! Na stole se konají závody a cíl je jasný - prázdný talíř. Příbory jsou dokonale vyvážené, ergonomicky tvarované a navržené tak, aby perfektně vyhovovaly všem malým strávníkům. Všechny příbory mají veselé motivy a nezaměnitelné kouzlo.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

S dětskými příbory WMF se děti hravě naučí zacházet. Jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® a potěší milými motivy a barevnými obrázky. Každá sada obsahuje nůž, vidličku, lžíci a lžičku. Velikost příborů je přizpůsobena dětské ruce a pomáhá trénovat motorické dovednosti dítěte. Příbory jsou vhodné pro děti od 3 let.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286016040
EAN 4000530692719
Značka WMF
Řada Cars
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x dětský nůž, 1x dětská vidlička, 1x dětská lžíce, 1x dětská lžička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 17044
Vlastnosti hlavních materiálů 1 lesklý
Text sbírky Automobily animované automobily s hlasem a historií dávají tomuto dětem jedinečný vzhled. Na přístroji WMF Cars Cromargan dětské příbory: nerezová ocel 18/10 Lightning McQueen a jeho přátelé zdobí konce stonků. K dispozici je dvoudílný dětský porcelán, který se skládá z desky a misky. Zvláště chlapci od tří let věří, že tato děti jsou opravdu zábavné!
Text produktu Na každém přístroji je další auto! Na desce se konají závody a z misky mrknou ještě více zábavných postav z filmů. Všechny součásti jsou perfektně přizpůsobeny rukám malých dětí. Vyjíždějící motory, škubání pneumatik a vůně kaučuku - chlapci nechtěně přemýšlejí o rychlých závodech automobilů a při pohledu na chladné automobily se chtějí dostat za volantem. Takže malí závodníci mají vždy jasný cíl, dokud je deska prázdná.