Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Dětský set Disney Frozen 6ks

Ledová královna Elsa a její kamarádka Anna vás zvou na oběd! A se skutečnou královnou všechno lépe chutná. Příbory jsou dokonale vyvážené, ergonomicky tvarované a navržené tak, aby perfektně vyhovovaly všem malým strávníkům. Tato sada rozhodně rozveselí každý stůl.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Učit se samostatně jíst bude pro všechny malé strávníky potěšením: šestidílné dětské sady WMF jsou navržené s milými motivy a barevnými obrázky. Každá sada obsahuje čtyřdílný příbor (nůž, lžíce, lžička a vidlička) vyrobený z nerezové oceli Cromargan® a porcelánový talířek a misku. Velikost je přizpůsobena dětské ruce a pomáhá trénovat motorické dovednosti dítěte. Sada je vhodná pro děti od 3 let.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, porcelán.

Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286009964
EAN 4000530692702
Značka WMF
Řada Frozen
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x dětský nůž, 1x dětská vidlička, 1x dětská lžíce, 1x dětská lžička, 1x porcelánová miska, 1x porcelánový talíř
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Magento id 13891
Vlastnosti hlavních materiálů lesklý
Ocenění Samostatné stravování (3+)
Návrhář © Disney
Motivy Ledové Království
Text sbírky Oběd s Elsa a Annou: S kolekcí WMF Frozen mohou malé princezny a knížaty zachovat styl ve stylu. Populární postavy ze stejnojmenného Disneyho trháku okouzlují se svými přáteli Olafem, sněhulákem a Svenem, soby, příbory a porcelánovými díly, takže i jídlo nějaké nepopulární zeleniny je náhle zábavné dobrodružství. Zmrazená nejenže zajišťuje dobrou náladu na oběd, ale také oživuje zejména malé děti díky ergonomickému přizpůsobení malým rukám kromě nezávislého jídla. Kolekce je dodávána jako sada příborů se 4 ks nebo jako příbory a porcelánová sada 6 ks v hezké dárkové krabičce WMF, a je tak ideální jako dárek pro malé fanoušky pohádek - například pro narozeniny nebo zápis do školy. Samozřejmě se můžete spolehnout na obvyklou kvalitu WMF: miska a deska jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího porcelánu a příbory jsou vyrobeny z nerezové, leštěné Cromargan®: nerez ocel 18/10, vše je barevně a bezpečné pro potraviny a myčka v bezpečí.
Text sbírky je krátký Znaky Disney Anna a Elsa okouzlí kolekci Frozen WMF a tím zajistí dobrou náladu při jídle. Ale to není všechno: díky jejich ergonomickému designu příbory také povzbuzují děti, aby jedli samy. Kolekce je dodávána jako sada 4 nebo 6 v dárkové krabici - samozřejmě v nejlepší kvalitě WMF: miska a deska jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího porcelánu a příbory z nerezové leštěné Cromargan®: nerezové oceli 18/10. Všechny barvy a bezpečné pro potraviny a myčka v bezpečí.
Textový modul 7 Royal pro malé princezny. Ledová královna Elsa a její přítelkyně Anna vás zve ke skutečnosti a se skutečnou ledovou královnou všechno chutná mnohem lépe. Známá postavy z filmu zdobí příbory a porcelánky.