Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Dětský set Včelka Mája 6ks

Už jste slyšeli o Máje o Vilíkovi? Včelka Mája poprvé vstoupila do dětské literatury již v roce 1912 - a je i nadále oblíbenou a milovanou postavou. Mája a její věrní přátelé zdobí tuto dětskou sadu WMF, vyrobenou z nerezové oceli Cromargan® 18/10 a porcelánu. Dokonale vyvážené, ergonomicky tvarované a navržené tak, aby perfektně vyhovovaly všem malým strávníkům.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Učit se samostatně jíst bude pro všechny malé strávníky potěšením: šestidílné dětské sady WMF jsou navržené s milými motivy a barevnými obrázky. Každá sada obsahuje čtyřdílný příbor (nůž, lžíce, lžička a vidlička) vyrobený z nerezové oceli Cromargan® a porcelánový talířek a misku. Velikost je přizpůsobena dětské ruce a pomáhá trénovat motorické dovednosti dítěte. Sada je vhodná pro děti od 3 let. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, porcelán.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1294409964
EAN 4000530691354
Značka WMF
Řada Biene Maja
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 1x dětský nůž, 1x dětská vidlička, 1x dětská lžíce, 1x dětská lžička, 1x porcelánová miska, 1x porcelánový talíř
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 16.5 | 18.5 | 16.5 | 13.0
Návrhář © Studio 100 Animation
Motivy Včelka Mája
Sekundární materiál porcelán