Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Dezertní vidličky Nuova 6ks

Je to malá sestra klasické vidličky: dezertní vidlička se třemi hroty. Skvěle si s ní vychutnáte dorty, dezerty, koláče a nebo třeba sladké pečivo.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu.

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291666046
EAN 4000530679758
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 6x dezertní vidlička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 16
Návrhář Jutta Keil | André Stocker