Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Digitální teploměr Profi Plus

Digitální teploměr má v kuchyni různé využití. Můžete jej použít pro teplé i studené nápoje a jídlo. Teploměr má extrémně rychlou reakci a dobu měření 4-10 sekund. Teplotu můžete měřit ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Rozsah měření je mezi -40 a +200°C nebo -40 až +392°F a má maximální odchylku +1°C od skutečné teploty. Numerický LCD displej je podsvícený a tedy velmi jasný. Teploměr se nesmí používat v uzavřené troubě. Umístěte na jídlo a přidržte několik sekund - hotovo! Teploměr musí být čištěn ručně hadříkem - NENÍ vhodný pro mytí v myčce.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1872386030
EAN 4000530630964
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x digitální teploměr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky ruční mytí
Délka (cm) 23