Filtr na vodu WMF Perfection

Filtr na vodu WMF Perfection dělá čest svému názvu a poskytuje vysoce účinnou filtraci pro tu nejčistší kávu. Zahajte váš cyklus přípravy kávy s tímto zásadním prvkem pro lahodnou kávu plnou chuti a aroma díky výjimečné filtraci, která poskytuje optimalizované výsledky pro váš šálek při každém použití. Tento filtr na vodu také zmírňuje usazování vodního kamene a zlepšuje chuť výsledného nápoje, zatímco podporuje delší životnost vašeho přístroje.

3ks skladem

443,00 Kč 366,12 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Popis produktu

Řada WMF Perfection je tajemstvím dokonalé chuti kávy a nabízí snadná řešení, aby vaše kávovary dosáhly nejvyššího možného potenciálu. Objevte kompletní řadu produktů pro snadnou údržbu a nekompromisní chuť kávy - den za dnem, šálek za šálkem.

  • Filtr na vodu WMF Perfection: Dokonalá chuť kávy začíná dokonale filtrovanou vodou.
  • Vysoce účinná filtrace vody se standardy kvality WMF - klíč k dosažení čisté a nekompromisní chuti při každém použití.
  • Optimalizovaná chuť kávy: Nejlepší způsob zahájení přípravy kávy je filtrace vody, čímž získá káva maximální chuť a aroma.
  • Dlouhotrvající ochrana: Rychlá a snadná údržba, která podporuje dlouhou životnost produktu a zajišťuje špičkový výkon každý den.
  • Zmírňuje nános vodního kamene a výsledkem je nejčistší forma vody - vynikající řešení pro kuchyně s tvrdou vodou a problémy s vodním kamenem.

filtr-na-vodu-wmf-perfection-www.wmf.cz-1.jpg

filtr-na-vodu-wmf-perfection-www.wmf.cz-2.jpg

filtr-na-vodu-wmf-perfection-www.wmf.cz-3.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu XW133000
EAN 3016661171116
Značka WMF
Řada WMF Perfection
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x filtr na vodu

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše