Filtr na vodu WMF Perfection

Filtr na vodu WMF Perfection dělá čest svému názvu a poskytuje vysoce účinnou filtraci pro tu nejčistší kávu. Zahajte váš cyklus přípravy kávy s tímto zásadním prvkem pro lahodnou kávu plnou chuti a aroma díky výjimečné filtraci, která poskytuje optimalizované výsledky pro váš šálek při každém použití. Tento filtr na vodu také zmírňuje usazování vodního kamene a zlepšuje chuť výsledného nápoje, zatímco podporuje delší životnost vašeho přístroje.

Není aktuálně skladem na HomeAndCook.cz

Popis produktu

Řada WMF Perfection je tajemstvím dokonalé chuti kávy a nabízí snadná řešení, aby vaše kávovary dosáhly nejvyššího možného potenciálu. Objevte kompletní řadu produktů pro snadnou údržbu a nekompromisní chuť kávy - den za dnem, šálek za šálkem.

  • Filtr na vodu WMF Perfection: Dokonalá chuť kávy začíná dokonale filtrovanou vodou.
  • Vysoce účinná filtrace vody se standardy kvality WMF - klíč k dosažení čisté a nekompromisní chuti při každém použití.
  • Optimalizovaná chuť kávy: Nejlepší způsob zahájení přípravy kávy je filtrace vody, čímž získá káva maximální chuť a aroma.
  • Dlouhotrvající ochrana: Rychlá a snadná údržba, která podporuje dlouhou životnost produktu a zajišťuje špičkový výkon každý den.
  • Zmírňuje nános vodního kamene a výsledkem je nejčistší forma vody - vynikající řešení pro kuchyně s tvrdou vodou a problémy s vodním kamenem.

Specifikace produktu

Číslo produktu XW133000
EAN 3016661171116
Značka WMF
Řada WMF Perfection
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x filtr na vodu

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše