Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Sada hrnců Function 4, limitovaná edice černá 5ks

Kdo rád a pravidelně vaří, potřebuje pro vybavení kuchyně různé hrnce. Vysoký hrnec je vhodný pro přípravu ingrediencí, které potřebují hodně vody, např. těstoviny, brambory a zeleninu. Rendlík je kombinací pánve a hrnce, ale okraj je nižší než u klasického hrnce, tím pádem se tekutina rychleji odpařuje a můžete pokrmy snadněji obracet. Je rovněž vhodný pro rychlé zahřívání malých jídel, mléka a polévek. V této limitované sadě je navíc parní vložka.

Popis produktu

Tato řada kuchyňského nádobí byla vytvořena ve spolupráci s designovou agenturou NOA Aachen, zatímco inspirace pro poklice vzešla z přehrávače Apple iPod. Poklice jsou vyrobeny z kombinace nerezové oceli 18/10 Cromargan® a disponují praktickou funkcí kontrolovaného slévání bez použití cedníku. Symboly vyznačené na vrchu poklice napovídají, do jaké polohy poklici umístit pro vaření s malým množstvím vody, pro slévání brambor, těstovin, rýže nebo pro rychlé vylití obsahu. Hrnce řady Function 4 jsou také vybaveny širokými zahnutými okraji pro snadné vylévání. TransTherm® dno je vhodné také pro indukci, teplo ze sporáku přenáší rychle a dlouho ho udrží.

  • Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.
  • Čištění hrnce: lze mýt v myčce.
  • Vyrobeno v Německu: hrnec v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 761056380
EAN 4000530701497
Značka WMF
Řada Function 4
Množství v balení (ks) 5
Obsah v balení 4x hrnec s poklicí Ø 16 cm, 20 cm, 20 cm, 24 cm, 1x parní vložka
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Odolnost vůči teplu Tepelně odolné až do 250°C bez poklice a nebo do 180°C s poklicí
Vyrobeno v Německo
Teplotní odolnost žáruvzdorné
Návrhář Designbüro Noa