Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Odstraňovač pachu Gourmet

Odstraňte nepříjemné pachy z vašich rukou, například po krájení cibule nebo filetování ryby. Odstraňovač zápachu Gourmet, vyrobený z nerezové oceli Cromargan®, jednoduše použijte jako mýdlo a pod proudem teplé vody si s ním umyjte ruce. Nepříjemný zápach bude jako mávnutím kouzelného proutku pryč!

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Gourmet nabízí všestranné kuchyňské výrobky v elegantním designu, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě - ať už potřebujete kráječ na vejce, škrabku, lis na česnek nebo třeba paličku na maso. Skvělé kvality je dosaženo díky výrobě z nerezové oceli Cromargan®. Tito kuchyňští pomocníci jsou robustní, odolní a snadno se o ně pečuje.

Efektivně a šetrně odstraní ihned zápach z rukou.

Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.

Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 605796030
EAN 4000530583079
Značka WMF
Barva nerez
Šířka (cm) 4.5
Řada Gourmet
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x odstraňovač pachu
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Magento id 706
Vlastnosti hlavních materiálů lesklý
Délka (cm) 7
Text sbírky Přidání zaseknutí Roll salát sušte nebo nakrájejte mozzarellu na pár plátků - v kolekci Gourmet najdete mnoho praktických pomocníků v kuchyni, které mohou být užitečné i v náročných případech. Jelikož se liší od součástí, mají všechny funkční detaily, snadné použití a materiál Cromargan: nerezová ocel 18/10. Na rozdíl od mnoha plastových předmětů jsou díly stabilní, dlouhé a snadno se čistí.
Text produktu Odmyjte nepříjemné pachy, například po nasekání cibule nebo česneku, rychle a úplně z vašich rukou. Jednoduše použijte Gourmet Anti-Odor mýdlo vyrobené z nerezové oceli Cromargan® pod tekoucí vodou - dokonce i vůně jsou neutralizovány. Praktické a stylové kuchyňské pomocníky z WMF jsou k dispozici v různých provedeních. Jsou odolné, naprosto efektivní a ve skutečnosti příliš dobré, aby byly uloženy do kuchyňské zásuvky.