Obrázek není k dispozici

Jídelní hůlky Nuova

Se sadou jídelních hůlek WMF Nuova dostanete styl i funkčnost v jednom. Hedvábně matné špičky jídelních hůlek jsou opatřeny speciální hrubou povrchovou úpravou, aby dokonale nabíraly nudle, rýži a různé lahodné asijské pokrmy. Jejich hranaté hrany zajišťují snadné, pohodlné a pevné držení hůlek. Jejich ekologicky šetrný design k opakovanému použití je vyroben z prvotřídní a odolné nerezové oceli Cromargan® typu 18/10, která nemění chuť pokrmu, je odolná vůči kyselinám a lze ji mýt v myčce. Sadu doplňují speciální stojánky pro oba páry jídelních hůlek, abyste mohli stolovat prakticky a zároveň stylově.

Popis produktu

  • Sada obsahuje: 2 páry jídelních hůlek k opakovanému použití (délka: 23,5 cm), 2 stojánky na jídelní hůlky (5 x 2 x 1,5 cm)
  • Ekologické a k opakovanému použití: Tyto jídelní hůlky, které jsou vyrobeny z odolných materiálů, představují dokonalou ekologicky šetrnou alternativu k jednorázovým dřevěným jídelním hůlkám.
  • Stylové, snadno se drží a skvěle nabírají: Tyto jídelní hůlky mají speciální povrchovou úpravu, aby dokonale nabíraly nudle, rýži a další asijské pokrmy, a hranaté hrany pro snadné, pohodlné a pevné držení pokrmu.
  • Včetně stojánků: Díky elegantním stojánkům na jídelní hůlky se jídelní hůlky nedotýkají stolu a je zajištěna jeho čistota.
  • Vysoká kvalita: Vyrobeno z masivní a elegantní nerezové oceli Cromargan®: typu 18/10, která nemění chuť pokrmu a je odolná vůči kyselinám, aby si pokrmy zachovaly autentickou chuť a mohli jste jíst stylově.
  • Lze mýt v myčce: Materiál l ze mýt v myčce, aby byl úklid hračka a byla každý den zajištěna naprostá hygiena.
  • Dárkové balení: Vysoce kvalitní krabička se zasouvacím víkem vykouzlí ze sady jídelních hůlek ideální a jedinečný dárek, který potěší rodinu i přátele.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1292106042
EAN 4000530745941
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 2x 2 jídelní hůlky, 2x stojánek
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše