Pohárek na vejce Mimoni

Kalíšek na vejce v designu Mimoňů je perfektním doplňkem každé snídaně. S drzým úsměvem zajistí, aby se vajíčko nevyklopilo, když ho budete lžičkou konzumovat ze skořápky. Ale nejdřív ho musíte rozbít. Pomocí pohyblivého kladívka udeřte do skořápky a skořápku uklízejte do víčka. Další praktická vychytávka: Mimoň drží v ruce lžičku z nerezové oceli Cromargan®, takže si můžete své vejce vychutnat ihned.

Není aktuálně skladem na HomeAndCook.cz

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte se učením, jak používat nože, vidličky a lžíce – více než 130 let zkušeností se projevilo i v dětském sortimentu příborů, které svými okouzlujícími vzory vytvoří úsměv v každém obličeji. Každá 4-dílná sada příborů sestává z dětského nože, lžíce, lžičky a vidličky. Velikost příborů je přizpůsobená malým dětským rukám a motorickým dovednostem dítěte. Nože (3+) mají vroubkovanou hranu pro děti. Okraj lžíce má zaoblené hrany a vidličky mají krátké, tupé hroty. Všechny dětské příbory WMF jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® 18/10, díky čemuž mají mimořádně dlouhou životnost. K dispozici jsou také 6-dílné sady s porcelánovou miskou a talířkem. Každý kus má veselý design, je vhodný do myčky, odolný vůči potravinovým kyselinám a neutrální v chuti. 

  • Mimoni – známá a populární globální franšíza, v jejíž designu se vyrábí nespočet výrobků pro děti ve věku od 3 do 9 let.
  • Vysoce kvalitní syntetické materiály: bez BPA a s pečlivě promyšleným designem. Důraz je kladen na známé postavičky, které zaručují zábavné chvíle při stolování.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10 – robustní, odolná proti korozi, neutrální v chuti a snadno se čistí.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

product_8634_0.jpg

product_8634_1.jpg

product_8634_2.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286226040
EAN 4000530708540
Značka WMF
Barva modrá, žlutá
Řada Minions
Obsah v balení 1x kalíšek na vejce
Hlavní materiál plast
Sekundární materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář Universal Studios

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše