Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Hrnec FUSIONTEC Functional platina 24 cm

Řada WMF FUSIONTEC Functional má unikátní, tichou a funkční poklici pro snadné vylévání bez síta. Moderní, rovnoměrný design nádobí splňuje nejvyšší estetické standardy. V řadě jsou dostupné různé velikosti hrnců a různé barvy.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Špičkový materiál WMF FUSIONTEC pro bezkonkurenční zážitek z vaření. WMF FUSIONTEC byl vyvinut jedinečným procesem pálení a tvrzením, kdy se sloučí řada keramických vrstev, aby se vytvořil materiál, který je téměř nezničitelný a má neporézní uzavřený povrch. Tato kombinace materiálu vyniká prvotřídními vlastnostmi: hladký povrch je odolný proti poškrábání, dokonale vhodný pro vaření s nízkým obsahem tuku a snadno se čistí. FUSIONTEC je excelentní vodič tepla. Materiál absorbuje teplo rychle a dlouho ho udrží. Díky vynikajícím vlastnostem materiálu a jeho extrémní odolnosti, WMF poskytuje záruku 30 let na vnitřní i vnější povrch. Robustní materiál má extrémně nízké nároky na údržbu a je také vizuálně atraktivní - vypadá vkusně, trendy a moderně.

Použití: vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukčních.

Odolné proti poškrábání: materiál je tvrdší než ocel.

Neporézní uzavřený povrch: snadno se čistí, vypadá dlouho jako nový.

Čištění hrnce: lze mýt v myčce.

Vyrobeno v Německu: hrnec v prémiové kvalitě.

Záruka: WMF poskytuje záruku 30 let.

Specifikace produktu

Číslo produktu 517355290
EAN 4000530703668
Značka WMF
Barva platina
Řada FUSIONTEC Functional
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x hrnec s poklicí Ø 24 cm
Hlavní materiál FUSIONTEC
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Odolnost vůči teplu Tepelně odolné až do 250°C bez poklice a nebo do 180°C s poklicí
Péče o výrobky Lze mýt v myčce
Sekundární materiál nerez
Doplňkový materiál sklo
Vlastnosti produktu Snadno se čistí
Vlastnosti produktu Vynikající tepelná vodivost
Vlastnosti produktu 4 odolné proti korozi
Vlastnosti produktu 5 Široký odlévací okraj pro odlévání bez kapání.
Vyrobeno v Německo
Teplotní odolnost žáruvzdorné, chladuvzdorné, mrazuvzdorné
Typ poklice skleněná poklice
Průměr (cm) 24
Průměr plotny (cm) 22
Kapacita (l) 6.4
Ocenění Red Dot Design Award
Text sbírky Technologický materiál WMF FUSIONTEC pro špičkové zkušenosti s vařením. Speciální železo-ocelové jádro, které je roztaveno s přírodními minerály na neoddělitelný materiál, tedy FUSIONTEC WMF. Vysoce technický materiál byl vyvinut pro absolutní vysoký výkon - po celý život. 1. Extrémně odolný povrch WMF FUSIONTEC vypadá déle než nový. Mimořádně hladký povrch je obzvláště tvrdý, odolný proti broušení a oděru. Vysoce technický nádobí je také bezpečný v myčce nádobí a velmi snadno se čistí. 2. Vynikající vlastnosti při vaření Či už chutné stewy nebo chrumkavý smažený steak: WMF FUSIONTEC je to pravé high-tech zařízení s ještě složitějšími pokrmy. Poskytuje optimální vedení tepla a rozvod tepla a je vhodný pro všechny zdroje tepla. Další výhodou: průhledné skleněné víko je ideální pro vizuální vaření. 3. Nejvyšší kvalita Všechny pánve, pekáče, mísy na vaření, pečené a masové hrnce vyrobené z WMF FUSIONTEC jsou vyráběny v Německu a mají 30letou záruku *. Vynikající design je nadčasový a vždy trendový.
Text sbírky je krátký Technologický materiál WMF FUSIONTEC pro špičkové zkušenosti s vařením. Speciální železo-ocelové jádro, které je roztaveno s přírodními minerály na neoddělitelný materiál, tedy FUSIONTEC WMF. Vysoce technický materiál byl vyvinut pro absolutní vysoký výkon - po celý život.
Text produktu Funkční řada WMF FUSIONTEC působí svým unikátním, nízkošumovým a funkčním víkem pro snadné nalévání bez síta. Moderní, rovnoměrný design nádobí splňuje nejvyšší estetické standardy. Funkční řada WMF FUSIONTEC je k dispozici ve všech běžných velikostech a následujících barvách *.
Specifický text produktu Jedinečné nízkohlučné a funkční víko pro snadné nalévání bez síta. Moderní, přímočarý design pro nejvyšší estetické požadavky.