Koktejlové vidličky Nuova 6ks

Nejoblíbenější party drink z 50. let, ve skutečnosti ale punč nikdy nevyšel z módy. Podává se z kulaté mísy do středně vysoké sklenice a doprovází ho koktejlová vidlička. Štíhlá vidlička s dvěma hroty a dlouhou rukojetí přesně napíchne kousky ovoce z mísy. Díky elegantnímu designu bude ozdobou každého večírku. Vidličky jsou vyrobeny z materiálu Cromargan®, jsou rozměrově stabilní, odolné vůči potravinářským kyselinám a lze je mýt v myčce. WMF nabízí 12,5 centimetrů dlouhou koktejlovou vidličku jako 6dílnou sadu v kolekci Nuova.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu.

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

koktejlove-vidlicky-nuova-6ks-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291546040
EAN 4000530677051
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 6x koktejlová vidlička
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 12.5
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše