Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Kontaktní gril Perfection Profi Plus

Kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection nabízí výjimečné kontaktní grilování s technologií automatického senzoru a celou řadou vylepšených funkcí, díky nimž jsou perfektní výsledky na dosah. Patentovaná automatická technologie vaření pomocí senzoru, která upravuje teplotu a dobu vaření na základě velikosti a tloušťky potravin, přichází s uživatelsky přívětivým dotykovým displejem s LED indikátory, pro prvotřídní zážitek z elektrického grilu ve vnitřních prostorách, jaký dokáže poskytnout pouze WMF.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

  • Dokonalé grilování v interiéru: objevte prémiový kontaktní gril, který vám poskytne dokonalé výsledky: technologie automatického senzoru, uživatelsky přívětivý dotykový displej s LED indikátory, 6 programů vaření + manuální režim a další.
  • Technologie automatického snímače: tento vysoce kvalitní gril dělá práci za vás, s patentovanou technologií automatického vaření pomocí snímače automaticky upravuje teplotu a dobu vaření podle velikosti a tloušťky, aby pokaždé zajistil dokonalé výsledky.
  • Cromargan®: odolný a stylový plášť z Cromargan® nerezové oceli zajišťuje dlouhodobou odolnost a elegantní design.
  • Dotykový displej: uživatelsky přívětivý dotykový displej s LED indikátory nabízí zážitek z grilování v interiéru.
  • Snadné nastavení: s nastavením pokrývajícím širokou škálu ingrediencí a receptů nabízí 6 programů vaření grilování, které už nemůže být jednodušší, zatímco manuální režim umožňuje vlastní nastavení.
  • Čištění bez námahy: dvě odnímatelné grilovací desky z litého hliníku s žebrovanou strukturou a nepřilnavým povrchem pro snadné čištění.
  • Odnímatelná odkapávací miska: praktická odnímatelná odkapávací miska zajišťuje snadné čištění každý den.
  • Nekompromisní bezpečnost: tento kontaktní gril je produktem s certifikací TÜV (GS), splňující ty nejvyšší standardy bezpečnostních požadavků.
  • 2000 W pro rychlé zahřátí: tento všestranný spotřebič je vybaven výkonem až 2000 W pro rychlé ohřátí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0415560011
EAN 4211129143165
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Profi Plus
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Spotřeba energie 220-240 V~, 50-60 Hz, 1830-2180 wattů