Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Kráječ na sýr Profi Plus

Nejprve nakrájejte plátky, poté si vychutnávejte: s kráječi na sýr ze série WMF Profi Plus ke krájení jemných plátků sýra z polotvrdého a tvrdého sýra. Tip: Sýr krájejte vždy, když je čerstvý - zabráníte vysychání a bude lépe vypadat a chutnat. Elegantní kráječe na sýr, vyrobené z odolné nerezové oceli Cromargan®, lze také použít ke krájení čokolády nebo nugátu.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871366030
EAN 4000530535245
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x kráječ na sýr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 24
Návrhář WMF Atelier