Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Kráječ na vejce Gourmet

Díky několika pevně napnutým tenkým drátkům můžete bez námahy a rovnoměrně na tenké plátky krájet vařená vejce, vařené brambory nebo třeba houby. Kráječ na vejce je vyrobený z nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, odolná vůči potravinovým kyselinám, bez zápachu a chuti, hygienická a vhodná pro mytí v myčce.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Gourmet nabízí všestranné kuchyňské výrobky v elegantním designu, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě - ať už potřebujete kráječ na vejce, škrabku, lis na česnek nebo třeba paličku na maso. Skvělé kvality je dosaženo díky výrobě z nerezové oceli Cromargan®. Tito kuchyňští pomocníci jsou robustní, odolní a snadno se o ně pečuje.

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0634306040
EAN 4000530552235
Značka WMF
Barva nerez
Řada Gourmet
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x kráječ na vejce
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Průměr (cm) 6
Délka (cm) 15
Šířka (cm) 11