Lopatka na lasagne Nuova

Oblíbená nejen mezi milovníky italské kuchyně: lopatka na lasagne WMF je při servírování ideální pro zachování tvaru lasagní. Okrajem čepele lasagne snadno naporcujete a díky širokému tvaru je lopatka vhodná pro podávání např. i plátků pizzy nebo jiných zapečených pokrmů. Lopatka na lasagne je vyrobena z nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, odolná vůči korozi a potravinářským kyselinám a vhodná do myčky. Je k dispozici jako součást kolekce Nuova a díky nadčasovému designu se hodí ke všem příborům.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

lopatka-na-lasagne-nuova-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291966040
EAN 4000530679888
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x lopatka na lasagne
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 25
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše