Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Lopatka Profi Plus

Lopatka je při pečení opravdu všestranná. Masivní a ergonomicky tvarovanou kuchyňskou pomůckou můžete rozetřít a uhladit těsto, ale také upravovat nebo vrstvit různé krémy a polevy. Díky zahnutému podlouhlému tvaru je lopatka vhodná pro všechny nádoby a lze ji dokonce použít pro servírování dezertů a pizzy.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10. 
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871336030
EAN 4000530535214
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Obsah v balení 1x lopatka
Množství v balení (ks) 1
Návrhář WMF Atelier
Délka (cm) 28.5
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10