Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Loupací nůž Spitzenklasse Plus 7 cm

Loupací nůž je nutností pro vášnivé kuchaře a milovníky ovoce a zeleniny. Je také označován jako nůž na přípravu a používá se denně v mnoha kuchyních. A není divu: jeho extrémně krátká, zakřivená čepel podobná zobáku, je ideální pro snadné loupání jakéhokoli kulatého ovoce nebo zeleniny. Čepel nože je tak ostrá, že umožňuje odstranit pouze velmi tenkou vrstvu slupky. Výhodou toho je, že jsou zachovány vitamíny těsně pod slupkou. Ostrý hrot umožňuje zdobení a jak všichni víme, jídlo musí být i pastvou pro oči.

Koupit výrobek u:

Popis produktu


Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

  • Celková délka 17.5 cm, délka čepele 7 cm.
  • Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu.
  • Technologie Performance Cut: kombinace tradičních kovářských procesů s nejmodernější technologií pro mimořádnou dlouhotrvající ostrost. 
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění nože: ruční mytí. 
  • Vyrobeno v Německu: nůž v prémiové kvalitě.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1895426032
EAN 4000530677846
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x loupací nůž 7 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál nerezová ocel
Vyrobeno v Německo
Délka (cm) 17.5