Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Lžíce na zmrzlinu Gourmet

Každý má rád zmrzlinu a ať je vaše oblíbená příchuť jakákoli, lžíce na zmrzlinu WMF naservíruje každou porci lahodně. Výběr nejoblíbenějších příchutí, jako jsou jahodová, vanilková a čokoládová, ozdobte do stylových pohárů s ovocem, chutnými polevami a čerstvou šlehačkou! Kromě zmrzliny, tvrdších pěn a sorbetů lze lžíci na zmrzlinu použít také k úpravě příloh na talíři, jako je rýže, kaše nebo rizoto.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Řada Gourmet nabízí všestranné kuchyňské výrobky v elegantním designu, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě - ať už potřebujete kráječ na vejce, škrabku, lis na česnek nebo třeba paličku na maso. Skvělé kvality je dosaženo díky výrobě z nerezové oceli Cromargan®. Tito kuchyňští pomocníci jsou robustní, odolní a snadno se o ně pečuje.

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1881746040
EAN 4000530213761
Značka WMF
Barva nerez
Řada Gourmet
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x lžíce na zmrzlinu
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář WMF Atelier (Peter Bäurle)
Délka (cm) 21
Průměr (cm) 5.5