Lžíce na zmrzlinu Profi Plus

Každý má rád zmrzlinu a ať je vaše oblíbená příchuť jakákoli, lžíce na zmrzlinu WMF naservíruje každou porci lahodně. Výběr nejoblíbenějších příchutí, jako jsou jahodová, vanilková a čokoládová, ozdobte do stylových pohárů s ovocem, chutnými polevami a čerstvou šlehačkou! Kromě zmrzliny, tvrdších pěn a sorbetů lze lžíci na zmrzlinu použít také k úpravě příloh na talíři, jako je rýže, kaše nebo rizoto.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

product_9026_0.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871416030
EAN 4000530535290
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x lžíce na zmrzlinu
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 21.5
Návrhář WMF Atelier
Průměr (cm) 5

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše