Lžičky na grapefruit Nuova 2ks

Ti, kteří se doposud vyhýbali grapefruitu, ještě nenašli ten správný příbor, který by vyhovoval: lžička na grapefruit WMF má ostře zúženou špičku a malé zoubkování na okraji. Díky tomu se zlehka dostane do šťavnaté dužiny a rozřízne ji na na kousky o velikosti sousta - takže si svěží chuť citrusového ovoce opravdu vychutnáte. WMF nabízí 16 centimetrů dlouhou lžičku na grapefruit, vyrobenou z nerezové oceli Cromargan®, jako dvoudílnou sadu v kolekci Nuova.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

lzicky-na-grapefruit-nuova-2ks-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291946042
EAN 4000530679871
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x lžička na grapefruit
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 16
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše