Lžičky na kávu/čaj Nuova 6ks

I ty nejmenší detaily se počítají: lžička na kávu řady Nuova je s délkou 15,5 centimetru o dva centimetry delší než běžná čajová lžička a zároveň mnohem kratší než lžička na latte macchiato. To ocení zejména milovníci kávy, protože někdy šálek nestačí a je potřeba použít hrnek. Dlouhá rukojeť je perfektní pro míchání mléka a cukru, aniž byste si opařili prsty. A díky uhlazenému designu se perfektně hodí na každý stůl.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

lzicky-na-kavu-nuova-6ks-copy-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291746046
EAN 4000530679703
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 6x lžička na kávu/čaj
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 15.5
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše