Lžičky na müsli Nuova 2ks

Se lžičkou na müsli řady Nuova odstartujete každé ráno s úsměvem. Lžička je větší než klasická čajová lžička, ale současně menší než polévková lžíce. Díky kulatějšímu a hlubšímu tvaru je perfektní ke konzumaci snídaňových cereálií, delší rukojeť pak zajistí, že lžička nesklouzne dovnitř misky. Lžičky jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, odolná vůči korozi a potravinářským kyselinám a vhodná do myčky.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

lzicky-na-musli-nuova-2ks-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291926042
EAN 4000530697226
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x lžička na müsli
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 16.5
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše