Lžičky na zmrzlinu Nuova 6ks

Kdo by neměl rád zmrzlinu? Ať je vaše oblíbená příchuť jahodová, vanilková nebo čokoládová, díky speciálnímu tvaru WMF lžičky na zmrzlinu si každou porci skutečně vychutnáte. Lžičky jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan®, která je rozměrově stabilní, odolná vůči korozi a potravinářským kyselinám a vhodná do myčky. Jsou k dispozici jako součást kolekce Nuova a díky nadčasovému designu se hodí ke všem příborům.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

lzicky-na-kavu-nuova-6ks-copy-www.wmf.cz-1.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291566040
EAN 4000530677068
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 6
Obsah v balení 6x lžička na zmrzlinu
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 14
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše