Metla s posuvným kroužkem Profi Plus 32 cm

Se šlehací metlou WMF Profi Plus Flexi můžete šlehat a míchat různé suroviny za pár vteřin. Flexibilní dráty z materiálu Cromargan® a vysoce kvalitní kuličky snadno dosáhnou i do těch nejzazších koutů hrnců a misek, ať už připravujete omáčky, marinády nebo dresinky či jiné směsi. Vyrobeno z vynikajícího materiálu Cromargan®, s posuvným kroužkem pro praktické a prostorově úsporné uložení a praktickým poutkem pro pověšení. Tato inovativní šlehací metla je také vhodná do myčky na nádobí pro snadné čištění a dokonalou hygienu.

Popis produktu

Úchvatná, avšak praktická řada kuchařského náčiní Profi Plus zvládne všechno. I ty nejnáročnější úkony budou hračkou, od stylového servírovacího náčiní pro praktické nástroje pro přípravu. Profi Plus je dokonalá kulinářská řada kombinující prvotřídní kvalitu, vodotěsné materiály, nadčasovou estetiku a konstrukci s dlouhou životností.

  • Vysoce kvalitní materiál Cromargan®: Vyrobeno z elegantního materiálu Cromargan®: nerezová ocel 18/10 pro vynikající odolnost s jedinečným matným povrchem, který vždy udělá dojem.
  • Posuvný kroužek: Integrovaný posuvný kroužek umožňuje stáhnout dráty k sobě pro praktické a prostorově úsporné uložení.
  • Praktické poutko: Praktické poutko na rukojeti umožňuje prostorově úsporné pověšení na háček.
  • Lze mýt v myčce: Snadné čištění díky vodotěsnému designu vhodnému do myčky nádobí - pro dokonalou hygienu při každém použití.
  • Výkon, který vydrží: Poutko na pověšení a přední část jsou utěsněny v rukojeti pro náročné použití a dlouhodobou odolnost a stálý tvar.
  • Nadčasový design: Nadčasová a sofistikovaná estetika dodá špetku elegance do každé kuchyně.

metla-s-posuvnym-krouzkem-profi-plus-32-cm-www.wmf.cz-1.jpg

metla-s-posuvnym-krouzkem-profi-plus-32-cm-www.wmf.cz-2.jpg

metla-s-posuvnym-krouzkem-profi-plus-32-cm-www.wmf.cz-3.jpg

metla-s-posuvnym-krouzkem-profi-plus-32-cm-www.wmf.cz-4.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1877526030
EAN 4000530741301
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x šlehací metla
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 32

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše