Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Mísa Compact Cuisine Ø 24cm

Míchací mísa, kterou lze použít jako vodní lázeň. Je vhodná pro zahřátí a zchlazení pokrmů, roztavení čokolády a přípravu omáček.

Popis produktu

Inteligentní, prakticky kompaktní: v moderní kuchyni je často důležitým faktorem nejlepší využití omezeného úložného prostoru. Kuchyňské nádobí WMF Compact Cuisine nabízí jedinečnou kombinaci vynikajících vlastností a elegantního designu s funkcí stohování - pro úsporu místa i v těch nejmenších kuchyních. Nádobí je vyrobeno z nerezové oceli Cromargan®, vhodné pro mytí v myčce. Duté rukojeti snižují přenos tepla z hrnce, takže se jich může kdykoli dotknout. Měřítko uvnitř hrnce usnadňuje měření a odlévací okraj zajišťuje přesné odlévání bez kapání. Univerzální dno TransTherm® distribuuje teplo rovnoměrně a dlouho ho udrží - pro energeticky úsporné vaření na jakémkoli typu varné desky, včetně indukce.
 
  • Funkce stohování umožňuje do sebe skládat nízké a vysoké hrnce, mísy a napařovací vložky, což šetří místo v malých kuchyních.
  • Duté rukojeti snižují přenos tepla z hrnce do rukojeti.
  • Měřítko uvnitř hrnce usnadňuje měření a plnění.
  • Vyrobeno v Německu: nejvyšší kvalita materiálu, nejpečlivější zpracování a perfektní funkčnost.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0792246380
EAN 4000530709134
Značka WMF
Barva nerez
Řada Compact Cuisine
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x mísa
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Kompatibilita s indukční deskou Vhodné i pro indukce
Typ sporáku Vhodné pro keramické, plynové, elektrické a indukční sporáky
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Vyrobeno v Německo
Průměr (cm) 24
Výška (cm) 13.6