Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Mlýnky na koření Ceramill Nature 2ks

Jen čerstvě umleté koření dává pokrmu plnou chuť, protože při mletí uvolňuje své esenciální oleje.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

WMF vyvinulo tyto mlýnky na koření Ceramill a vybavilo je keramickým mlecím strojkem s dlouhou životností. Ten je umístěný uvnitř horní části a nezanechává tak žádné stopy na stole. Jemnost mletí může být plynule nastavena tak, aby se dosáhlo požadované velikosti zrna v závislosti na koření. Mlýnky mají nádobu ze skla, takže lze na první pohled vidět, kolik koření v nádobě zbývá. Nádoba může být umyta v myčce. Horní část je vyrobena z dubového dřeva. WMF navíc poskytuje 10-ti letou záruku na keramický mlecí mechanismus.

Materiál: sklo, nerezová ocel Cromargan® 18/10, dub.

Čištění: ruční mytí. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 652314500
EAN 4000530675927
Značka WMF
Barva hnědá
Výška (cm) 13.8
Řada Ceramill Nature
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x mlýnek na koření
Hlavní materiál sklo
Péče o výrobky ruční mytí
Magento id 1430
Sekundární materiál keramický mlecí mechanismus
Doplňkový materiál dub
Pomocný materiál 3 nerezová ocel Cromargan® 18/10
Průměr (cm) 6 | 5
Návrhář Metz & Kindler Produktdesign
Text produktu Jen čerstvě mleté koření nám dávají plnou chuť, protože při mletí uvolňují své esenciální oleje. Například společnost WMF vyvinula mlecí keramické mlýny Ceramill modelované po pepřových mlýnech a také je vybavila keramickým mlýnem s dlouhou životností. Mlecí síla může být plynule nastavena pomocí voliče, aby se dosáhlo požadované velikosti zrna v závislosti na koření. Mlýnky na koření mají skleněnou nádobu, takže na první pohled můžete vidět, kolik akcií máte. V myčce lze snadno umýt a umýt. Horní část je volitelně k dispozici v provedení Cromargan® 18/10 z nerezové oceli, dubu nebo vysoce kvalitního plastu. Ve všech kořenových mlýnech leží bruska nahoře a nezanechává žádné stopy broušení na stole. Klobáska na aroma dále chrání brousicí hlavu při zachování pikantní chuti.
Extra záruka 10 let