Mlýnek na sýr

Nic se nevyrovná intenzivní chuti a vůni čerstvě nastrouhaného tvrdého sýra – parmazánu, pecorina nebo vyzrálé goudy, dodávající dokonalou tečku na těstoviny, saláty, carpaccio, gratinované pokrmy a další. Mlýnek na sýr WMF byl navržen tak, aby bylo dokonalé strouhání snadné, s bezpečným a pohodlným uchopením. Všestranné provedení je vhodné pro praváky i leváky, mlýnek lze snadno demontovat a mýt v myčce pro výjimečné každodenní pohodlí. Odolná strouhací plocha je vyrobena z Cromargan®: nerezové oceli 18/10, pro dlouhotrvající výkon a výjimečnou ostrost, která zajišťuje dokonalé strouhání s naprostou lehkostí. Kromě tvrdých sýrů použijte mlýnek na ořechy, čokoládu, muškátový oříšek a další.

Popis produktu

  • Strouhání bez námahy: díky pohodlnému a bezpečnému úchopu poskytuje tento mlýnek na sýr dokonalé výsledky u všech vašich oblíbených tvrdých sýrů, jako je parmazán nebo pecorino, a stejně tak ořechů, čokolády a mnoho dalšího.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

mlynek-na-syr-www.wmf.cz-1.jpg

mlynek-na-syr-www.wmf.cz-2.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1877406040
EAN 4000530701435
Značka WMF
Barva nerez, černá
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x mlýnek na sýr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše