Multifunkční lis Profi Plus

Buďte kreativní! Díky všestrannému multi lisu z řady WMF Profi Plus budete připravovat špecle, gnocchi a mnoho dalších chutných pokrmů z čerstvého těsta nebo brambor. Jednoduše vložte těsto do odnímatelné plastové nádoby tak, aby byla napůl plná, a poté rukojeti lisu přitlačte k sobě. Aby se snížilo potřebné úsilí, má lis extrémně dlouhé rukojeti, které poskytují maximální pákový efekt. Odnímatelná plastová nádoba i lis, který je vyroben z nerezové oceli Cromargan®, jsou hygienické, extrémně stabilní a lze je mýt v myčce na nádobí.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

product_9055_0.jpg

product_9055_1.jpg

product_9055_2.jpg

product_9055_3.jpg

product_9055_4.jpg

product_9055_5.jpg

product_9055_6.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1872186030
EAN 4000530680396
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x multi lis
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Šířka (cm) 13
Délka (cm) 35
Průměr (cm) 7.8
Návrhář WMF Atelier

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše