Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Naběračka na těstoviny Profi Plus

Hroty naběračky od WMF už čekají, až v nich těstoviny uvíznou! Pomocí této naběračky snadno naberete dlouhé nudle nebo špagety. Její šíře a malé otvory pro únik vody umožní servírovat i menší těstoviny jako např. penne a farfalle.

4ks skladem

779,00 Kč 643,80 Kč bez DPH
Pro nákup budete přesměrováni na oficiální eshop WMF na adrese HomeAndCook.cz.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu. 

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky. 
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1871086030
EAN 4000530534958
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Obsah v balení 1x naběračka
Množství v balení (ks) 1
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Délka (cm) 32
Návrhář Metz & Kindler Produktdesign