Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Napěňovač mléka WMF Lumero

Pro krémové cappuccino nebo chutné latte macchiato je naprosto nezbytné napěněné horké mléko. Nyní si získává na popularitě také mnoho dalších specialit z mléčné pěny – včetně teplých nápojů, jako je horká čokoláda a studených nápojů, jako jsou frappé a koktejly. Bezdrátový napěňovač mléka WMF Lumero to vše bez námahy zvládá svými čtyřmi volitelnými programy, které jsou snadno čitelné na LED displeji. Inovativní, magneticky uložené míchací rameno se poté snadno vyjme a díky nepřilnavému povrchu nádoby se spotřebič velmi snadno čistí. Stylový design, který je pro WMF typický, je doplněn pláštěm z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® a oddělenou základnou s elegantním LED osvětlením.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

  • 4 volitelné programy pro perfektní mléčnou pěnu a další speciality: jemná nebo pevná mléčná pěna pro cappuccino a latte macchiato, studená mléčná pěna pro frappé, koktejly, ledovou kávu a dezerty a horká mléčná pěna pro krémovou kávu, kakao a horkou čokoládu 
  • LED displej
  • Inovativní, magneticky uložené a odnímatelné míchací rameno a nepřilnavý povrch nádoby usnadňují čištění
  • Automatické vypnutí po ukončení programu
  • Dostatečné plnící množství: mléčná pěna do 150 ml, horké mléko do 250 ml
  • Výkon: 500 wattů

Specifikace produktu

Číslo produktu 0413300011
EAN 4211129140935
Značka WMF
Barva nerez
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan®
Řada WMF Lumero
Spotřeba energie 220-240 V~, 50-60 Hz, 500 Wattů