Nože na brunch Nuova 2ks

Nůž na brunch WMF je o několik centimetrů kratší než stolní nůž, a proto vypadá mnohem menší. Jeho zoubkovaná čepel snadno rozkrojí rohlíky nebo housky a díky její šíři je ideální k natírání. Zaoblená rukojeť sedí pohodlně v ruce. Tento speciální příbor, vyrobený z leštěné nerezové oceli Cromargan®, je rozměrově stabilní, odolný vůči korozi a potravinářským kyselinám a lze jej mýt v myčce. WMF nabízí 19,5 centimetrů dlouhý nůž na brunch jako dvoudílnou sadu v kolekci Nuova. Díky svému nadčasovému designu je stylový nejen u snídaně, ale i u oběda.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Popis produktu

Pro kolekci Nuova navrhla designérka Jutta Keil příbory pro všechny speciální okamžiky. Řada nabízí širokou škálu v závislosti na situaci a gustu: od dezertních vidliček až po lžičky na lahodné kávy espresso nebo latte macchiato. Kleště pochází z dílny André Stockera, který svým kreativním přístupem navrhl univerzální kleště a proděravěné servírovací kleště. Všechny produkty jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli Cromargan® a v jednoduchém nadčasovém designu. 

  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce. 

noze-na-brunch-nuova-2ks-www.wmf.cz-1.jpg

noze-na-brunch-nuova-2ks-www.wmf.cz-2.png

noze-na-brunch-nuova-2ks-www.wmf.cz-3.jpg

noze-na-brunch-nuova-2ks-www.wmf.cz-4.png

Specifikace produktu

Číslo produktu 1291936042
EAN 4000530679864
Značka WMF
Barva nerez
Řada Nuova
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 2x nůž na brunch
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 19.5
Návrhář Jutta Keil

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše